+1-800-870-4611 outreach@mkp.org

NWTA

חווית הלוחם החדש (NWTA) נתפסת בעיני אלפים כהזדמנות ההתפתחות האישית בעוצמתית ביותר שחוו שאי פעם.

ה- NWTA היא חווית חניכה מודרנית שבמרכזה עומדת בחינה עצמית. ההסתכלות פנימה היא חיונית עבור ההתפתחות של גבר בוגר ובריא בחברה שלנו, ללא תלות בגילו. "מסע הגיבור" שמתואר בספרות ובמיתוסים של כל תרבות כמעט ונעלם מהתרבות המודרנית. אנו מציעים לגברים להפסיק לחיות בעקיפין, דרך סרטים, תכניות טלוויזיה, ושאר הסחות דעת, ובמקום זה לקחת צעד אמיץ קדימה. הגיע הזמן לצאת להרפתקה בחברת בגברים אחרים.

מי, איפה ואיך?

אתם תצטרפו לקבוצה של בין 15 ל 40 גברים אחרים באתר מחנאות. אנו ממליצים לגברים לנהוג לא יותר מ 3 שעות לאתר האימונים. תתבקשו לנסוע במשותף, בקנה אחד עם מחויבות לתודעה האקולוגית וכדרך להתחיל ליצור קשרים וחברויות עם גברים אחרים בהכשרה.

למשך 48 שעות, מהרגע שההדרכה מתחילה ועד שהושלמה (כולל הזמן לארוחות, הפסקות והזמן לשינה), אתה תתבקש להצטרף לסדרה של תהליכים ופעילויות – כולם מתוכננים לשם מטרה אחת – לעזור לכל גבר לצעוד אל תוך ההכרה הייחודית שלו בעצמו כגבר שווה בין גברים. חלק מהפעילויות הן אינדיווידואליות, רבות הן תהליכים קבוצתיים. ישנן פעילויות גופניות, כתיבה, דמיון מודרך. זה יהיה אחד מסופי השבוע העמוסים ביותר של חייך.

במסע זה, ידריכו אותך קבוצה של כ-25 עד 50 אנשי צוות. עבור חלקם זאת תהיה ההדרכה הראשונה, לאחרים יהיו בעלי ניסיון של עשרות שנים והכשרות מתקדמות. כל איש צוות ייקח חלק בעיצוב חווית הלוחם החדש.

ביום האחרון של התוכנית, אחרי שתחגוג את הצלחתך, תחזור חזרה הבייתה. זה רעיון טוב לתכנן ערב שקט עם חזרתך. חלק מהגברים בוחרים לתת לעצמם יום חופש למחרת על מנת לעכל את חוויתם, וגם כדי להשלים שעות שינה. זה יהיה תלוי בך מה תעשה עם מה שלמדת על עצמך ועל גברים אחרים. עבור גברים רבים, הזריחה שביום למחרת היא תחילתה של דרך חדשה עם אנרגיית חיים מחודשת ומטרה.

אילו היבטים מחיי אדם נבחנים?
 • אנחנו בוחנים כמעט כל היבט בחייו של אדם:
 • מאיפה באת ואיך גדלת.
 • מה שלמדת על איך להיות גבר.
 • מה שאתה רוצה עבור העתיד שלך.
 • מה שאתה רוצה עבור עצמך ועבור אחרים.
 • איך להתמודד עם העבר שלך. (וכיצד להשתחרר ממנו)
 • איך אתה מתמודד עם קונפליקטים.
 • איך אתה לומד להיות יעיל יותר.
 • איך אתה מתמודד עם להיות לבד או להיות חלק מצוות.
 • איך אתה מתמודד עם פחד, כעס, בושה, שמחה, עצב.
 • מה המטרה הייחודית שלך בחיים. (וכיצד להתקדם לעברה)
 • איך אתה משתלב בעולם הטבעי.
 • איך אתה משתלב כגבר בין גברים.
 • מהי מערכת היחסים שלך עם הכוח שלך כגבר?
 • מהי מערכת היחסים שלך עם הרוחניות שלך?
 • מהי מערכת היחסים שלך עם מוות?
 • מהי מערכת היחסים שלך עם נשים?
 • מהי מערכת היחסים שלך עם הגוף והמיניות שלך?
 • מי בא לאימון?
מי מגיע להכשרה?

במהלך ההכשרה שלך אתה תעמוד כתף אל כתף עם מגוון רחב מאוד של גברים, בטווח עיסוקים וגילאים רחב ככל הניתן לדמיין. בין אם הם מנהלים או סטודנטים, כולם חולקים את ההבנה המשותפת כי חייהם כגברים יכולים להיות עצמתיים יותר וממוקדים יותר, וכי החניכה האישית אל הגבריות היא חיונית להתפתחותם המלאה כגברים.

חלק מהגברים באים על מנת לרפא משהו. אחרים באים כדי למצוא מודלים לגבריות חיובית ובוגרת. חלקם באים כדי לחקור את יכולות המנהיגות שלהם ולהרחיב את כישוריהם. ישנם גברים שבאים כדי להשלים את המעבר מחיי מתבגר לחיי גבר. אחרים באים כדי למצוא שקט נפשי במעבר שלהם לזקנה. כל הגברים מגיעים בעקבות קול קטן בתוכם מאפשר להם לדעת מתי הגיע הזמן.

איך אני יודע אם אני מוכן?

אנחנו לא ממליצים על הכשרה זו לכל אדם. אנו קוראים לכם שלא להגיש בקשה לתוכנית זו מבלי להשקיע מחשבה רצינית, ולא להירשם רק בשל דחיקה של בת או בן הזוג או ידיד.

אתה חייב להיות מחויב מאוד לחיים שלך, ומוכן להשתתף באופן מלא בכל הפעילויות בהכשרה, שרבות מהן מעודדות אותך להסתכל על דרכי הפעולה שלך, על הפחדים העמוקים ביותר שלך, על הפצעים שלך מן העבר, וכיצד אתה מוכן ללמוד מה אתה יכול לעשות כדי לקחת שליטה ולשפר את החיים שלך. אנחנו בוחרים לעבוד רק עם גברים שמגיעים מוכנים, ורוצים לקחת חלק בהכשרה הזו אתנו.

למה קוראים לכם לוחמים חדשים?

האנרגיה של הלוחם נדרשת כיום מגברים ומנשים בעלי מצפון. אנו מבדילים בין עצמנו ובין הלוחם ה"ישן ", המודל העתיק שבפשיטת רגל מבחינה מוסרית של שכיר חרב, שפעולותיו מרוכזות סביב רווח אישי ותכליתן מזיקה לעצמו ולסובבים אותו. הלוחם הזקן משתמש במאצוא'יזם, בזעם ובהפחדה כדי לזכות בכבוד באמצעות פחד. הלוחם החדש הוא אדם שמתבונן אל תוך עצמו כדי להילחם עם השדים שבנפשו שלו, ויוצא מהצד השני בוגר יותר ומחובר לקרקע.

מהי חניכה?

כמעט בכל תרבות עולמית, טקסי המעבר לימדו את הבנים איך להיות גברים ולהפוך לחברים יצרניים של 'שבט'. לעתים קרובות חוויות אלה היו מזעזעות וכואבות פיזית. בימים אלה, החניכה הישנה הזאת כבר לא מתאימה, בטוחה או שימושית. (למרות שחניכות מסוכנות עדיין מתרחשות בכנופיות, באחוות קולג'ים ובהתבטאויות של מרד התבגרות). חניכה – ארגון MKP יצר חניכה מודרנית לגברים. החניכה המודרנית בטוחה, אינה מבישה וממוקדת בבעיות העומדות בפני גברים במאה ה -21. אנו עורכים חניכה כי אנו מאמינים שהכרחי לאדם ללמוד באופן חד משמעי; מה הוא מסוגל, למה הוא כאן, ואיך להיות נוכח באופן מלא בחייו.

בעזרת הידע הזה, אדם מודרני נעשה חופשי לבחור, לקחת סיכונים ולקחת אחריות מלאה על חייו. זה לא טקס פולחן או כניסה לארגון אחווה; זו חוויה מאתגרת בת 48 שעות שסביר להניח כי תשפיע ותשנה את חייך. לא כל אדם מוכן לחניכה שלנו, אבל כל אדם יכול להרוויח משהו כשהוא מוכן לעשות את הצעד הזה. הפעילות שלנו עשויה לכלול היבטים של סדנאות אחרות שחווית, אבל הכוח של החניכה הוא באתגר. זה לא ספא, לא נופש, לא בילוי לסוף שבוע. זאת נקודת כניסה לתוך צורה חדשה של להיות אתה.

אם יש לך שאלה על הכשרת הלוחם החדש (NWTA) שאיננה מופיעה כאן או זמינה בכתובת mankindproject.org, אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר.