+1-800-870-4611 outreach@mkp.org

ההרפתקה

הNWTA תוארה על ידי אלפי גברים כחוויית הצמיחה האישית החזקה ביותר שהם חוו אי פעם.
ה- NWTA היא חווית חניכה גברית מודרנית ובחינה עצמית, שלדעתנו חיוניים להתפתחות זכר בריא ובוגר, לא משנה בן כמה הוא אותו הגבר. זהו "מסע הגיבור" של הספרות הקלאסית והמיתוס שכמעט נעלם מהתרבות המודרנית. אנו מציעים לגברים את האפשרות להפסיק לחיות בעקיפין באמצעות סרטים, טלוויזיה, התמכרויות והסחות דעת, ולצאת אל ההרפתקה שלהם – בזמן אמת, מוקפים בגברים אחרים.
מי, מה ואיפה?

אתם תצטרפו לקבוצה של בין 15 ל 40 גברים אחרים באתר מחנאות או קיט(???). אנו ממליצים לגברים לנהוג לא יותר מ 3 שעות לאתר האימונים. אתה תתבקשו לנסוע במשותף, בקנה אחד עם מחויבות לתודעה האקולוגית וכדרך להתחיל ליצור קשרים וחברויות עם גברים אחרים במחנה האימון.

למשך 48 שעות, מהרגע שההדרכה מתחילה ועד שהיא מושלמת (כולל זמן הארוחות, ההפסקות והזמן לשינה), אתה תתבקש להצטרף לסדרה של תהליכים ופעילויות – כולם מתוכננים לשם מטרה אחת – כדי לעזור לכל חניך בהדרכה לפסוע לתוך ההכרה הייחודית שלו בעצמו כגבר שווה ערך בין גברים. חלק מהפעילויות הן אינדיווידואליות, רבות הן תהליכים קבוצתיים. ישנן פעילויות גופניות, כתיבה, דמיון מודרך. זה יהיה אחד מסופי השבוע העמוסים ביותר בפעילות של חייך.

אתה תודרך במסע זה על ידי קבוצה של כ-25 עד 50 אנשי צוות. לחלק מהגברים האלה זו תהיה הפעם הראשונה כאנשי צוות, אחרים יהיו בעלי עשרות שנות ניסיון והכשרה מתקדמת. כל איש צוות ישחק תפקיד ביצירת חווית האימון.

ביום האחרון של האימון, לאחר שתחגוג את הצלחתך, תוכל לחזור הביתה. רעיון טוב יהיה לתכנן לעצמך ערב שקט. חלק מהגברים בוחרים לקחת גם את היום הבא כיום חופש כדי לעכל את החוויה שלהם ולהשלים זמן שינה. זה יהיה תלוי בך מה אתה תעשה עם מה שלמדת על עצמך, ועל גברים אחרים. עבור גברים רבים, הזריחה הבאה היא תחילתם של חיים בעלי תחושה מחודשת של חיוניות ותכלית.

אילו היבטים מחיי אדם נבחנים?

אנחנו בוחנים כמעט כל היבט בחייו של אדם:

 • – מאיפה באת ואיך גדלת.
 • מה שלמדת על איך להיות גבר.
 • מה שאתה רוצה עבור העתיד שלך.
 • מה שאתה רוצה עבור עצמך ועבור אחרים.
 • איך להתמודד עם העבר שלך. (וכיצד להשתחרר ממנו)
 • איך אתה מתמודד עם קונפליקט.
 • איך אתה לומד להיות יעיל יותר.
 • איך אתה מתמודד עם להיות לבד או להיות חלק מצוות.
 • איך להתמודד עם פחד, כעס, בושה, שמחה, עצב.
 • מה המטרה הייחודית שלך בחיים. (וכיצד להתקדם אליה)
 • איך אתה משתלב בעולם הטבעי.
 • איך אתה משתלב כגבר בין גברים.
 • מהו אופי החיבור שלך אל הכוח שלך כגבר?
 • מהו אופי היחס שלך לרוחניות שלך?
 • מהו אופי היחס שלך למוות?
 • מהו אופי הקשר שלך עם נשים?
 • מהו אופי הקשר שלך לגוף ולמיניות שלך?
מי בא לאימון?

במהלך ההדרכה שלך אתה תעמוד כתף אל כתף עם מגוון רחב מאוד של גברים, בטווח עיסוקים וגילאים רחב ככל הניתן לדמיין. בין אם הם מנהלים או סטודנטים, כולם באים לחלוקאת ה הבנה המשותפת כי חייהם כגברים יכולים להיות עצמתיים יותר וממוקדים יותר, וכי החניכה האישית הזו אל הגבריות היא חיונית להתפתחותם המלאה כגברים.

חלק מהגברים באים כדי להתרפא. אחרים באים כדי למצוא למצוא מודלים לחיקוי לגבריות חיובית ובוגרת. חלקם באים כדי לחקור את יכולות המנהיגות שלהם ולהרחיב את כישוריהם. ישנם גברםי שבאים כדי להשלים את המעבר מחיי מתבגר לחיי גבר. אחרים באים כדי למצוא שקט נפשי במעבר שלהם לזקנה. כל הגברים באים כי קול קטן בתוכם מאפשר להם לדעת מתי הגיע הזמן.

כיצד אוכל לדעת אם אני מוכן?

אנחנו לא ממליצים על הדרכה זו לכל אדם. אנו קוראים לכם לא להגיש בקשה לתוכנית זו ללא מחשבה רצינית, ולא להירשם רק בשל דחיקה של בת או בן זוג או ידיד.

אתה חייב להיות מחויב מאוד לחיים שלך, ומוכן להשתתף באופן מלא בכל פעילויות ההדרכה, שרבות מהן מעודדות אותך להעיף מבט על עצמך, על הפחדים העמוקים ביותר שלך, על הפצעים שלך מן העבר, וכיצד אתה מוכן ללמוד מה אתה יכול לעשות כדי לקחת שליטה ולשפר את החיים שלך. אנחנו בוחרים לעבוד רק עם גברים מוכנים, הרוצים לקחת חלק בחניכה הזו אתנו.

למה קוראים לכם לוחמים חדשים?

האנרגיה של הלוחם נדרשת כיום מגברים ולנשים בעלי מצפון. אנו מבדילים בין עצמנו ובין הלוחם ה"ישן ", המודל המיושן ופושט הרגל מבחינה מוסרית של שכיר חרב, שפעולותיו מרוכזות סביב רווח אישי ותכליתן מזיקה לעצמו ולסובבים אותו. הלוחם הזקן משתמש במאצ'יזם, בזעם ובהפחדה כדי לזכות בכבוד באמצעות פחד. הלוחם החדש הוא אדם שמתבונן בתוכו כדי להילחם עם השדים בנפשו שלו, ומתגלה עם בגרות וכוח מקורקע.

מהי חניכה?

כמעט בכל תרבות עולמית, טקסי המעבר לימדו את הבנים איך להיות גברים ולהפוך לחברים יצרניים של 'שבט'. לעתים קרובות חוויות אלה היו מזעזעות וכואבות פיזית. בימים אלה, החניכה הישנה הזאת כבר לא מתאימה, בטוחה או שימושית. (למרות שחניכות מסוכנות עדיין מתרחשות בכנופיות, באחווה ובהתבטאויות של מרד התבגרות). חניכה – MKP יצרה חניכה מודרנית לגברים. החניכה המודרנית בטוחה, לא מבישה וממוקדת בבעיות העומדות בפני גברים במאה ה -21. אנו עורכים חניכה משום שאנו מאמינים כי הכרחי לחלוטין לאדם ללמוד באופן חד משמעי; מה הוא מסוגל, למה הוא כאן, ואיך להיות נוכח באופן מלא בחייו.

בעזרת הידע הזה, אדם מודרני נעשה חופשי לבחור, לקחת סיכונים ולקחת אחריות מלאה על חייו. זה לא טקס פולחן או כניסה לארגון אחווה; זו חוויה מאתגרת בת 48 שעות הסביר להניח כי תשפיע ותשנה את חייך. לא כל אדם מוכן לחני\כה שלנו, אבל כל אדם יכול להרוויח משהו כשהוא מוכן לעשות את הצעד הזה. הפעילות שלנו עשויה לכלול היבטים של סדנאות אחרות שחווית, אבל הכוח של חוויית חניכה הוא באתגר. זה לא ספא, לא נופש, לא בילוי לסוף שבוע. זוהי נקודת כניסה לתוך צורה חדשה להיות אתה.

אם יש לך שאלה על הNWTA שאיננה מופיעה כאן או זמיהנ בכתובת mankindproject.org, אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו.